| Nazwa produktu | urządzenie do badania odporności na wodę |
|---|---|
| Nr modelu | UP-4019 |
| Numer testowy | 4 grupy |
| Prędkość testowa | 50r/min |
| Lada | LCD, 0 ~ 999 999 |
| Nazwa produktu | maszyna do badania ścierania |
|---|---|
| Nr modelu | UP-4018 |
| Aplikacje | Skóra, buty, sznurowadło na zamek błyskawiczny |
| Testowanie rozmiaru bloku | 15 × 15 mm (w razie potrzeby) |
| Obciążenie pomocnicze | 500g, 1000g |
| Typ | Uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2003 |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Stopień dokładności | 0,5 |
| Źródło zasilania | AC110-220V |
| Nazwa produktu | Jednokolumnowa uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2001 |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Zakres prędkości testu | 50 ~ 300 mm/min |
| Efektywna wysokość testu | 800mm |
| Nr modelu | UP-4001 |
|---|---|
| Średnica kuli stalowej | Φ6,35 mm |
| Średnica po utrwaleniu próbki | Φ25mm |
| Zakres siły | 0 ~ 1000 N |
| Wymuś dokładność | ±1% |
| Nr modelu | UP-5004 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Specyfikacja | Zapoznaj się z rzeczywistymi specyfikacjami rozmiaru |
| Nr modelu | UP-6000 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność | 20-2000N |
| Wyświetlacz | Cyfrowy |
| Kontrola | Sterowanie mikrokomputerem |
| źródło zasilania | AC110-220V |
| Nazwa | Sprzęt do badania materiałów budowlanych |
|---|---|
| Nr modelu | UP-5030 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Szkło, ceramika, płytki podłogowe itp. |
| Nazwa produktu | sprzęt do badań uderzeń |
|---|---|
| Nr modelu | UP-3012 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Sygnalizacja świetlna, oznakowanie zewnętrzne, inteligentne liczniki itp. |
| Nr modelu | UP-6125 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |