| Nazwa produktu | Komora do badań środowiskowych |
|---|---|
| Zakres temperatur | 105°C~+132°C |
| Zakres wilgotności | 75% ~100% wilgotności względnej |
| Wahania wilgotności | ≤±3% wilgotności względnej |
| Zakres ciśnienia | 1,2 ~ 2,89 MPa |
| Nr modelu | UP-6195 |
|---|---|
| Kod HS | 8514199000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Nr modelu | UP-6118 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Komora testowa szybkiej zmiany temperatury |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6111 |
| Zakres temperatur | -70°C~+180°C |
| Zakres wilgotności | 10% ~ 98% wilgotności względnej |
| Wahania temperatury | ±1ºC |
| Nazwa produktu | Komora do testowania niskiego ciśnienia na dużej wysokości akumulatora |
|---|---|
| Zakres temperatur | -70°C~+180°C |
| Wahania temperatury | ±1ºC |
| Zakres wilgotności | 10% ~ 98% wilgotności względnej |
| Wahania wilgotności | ±2,5% wilgotności względnej |
| Nazwa produktu | komora testowa starzenia UV |
|---|---|
| Zakres temperatur | Temperatura otoczenia+10°C~70°C |
| Jednolitość temperatury | ±2ºC |
| Wahania temperatury | ± 0,5ºC |
| Przybory | Stal nierdzewna SUS#304 |
| Nr modelu | UP-6316 |
|---|---|
| Kod HS | 8514199000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Komora testowa odporna na kurz i piasek |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne (mm) | 800*1000*1000 |
| wymiary całkowite (mm) | 1050*1420*1820 |
| Normalna średnica drutu | 50um |
| Normalna szerokość odstępu między przewodami | 75um |
| Nazwa produktu | Komora testowa pyłoszczelna |
|---|---|
| Zakres temperatur | Rt + 5 ℃ ~ 35 ℃ |
| Natężenie przepływu pyłu | 1,2 ~ 11 m/s |
| Nominalna średnica przewodu | 50um |
| Nominalny odstęp między wierszami | 75um |
| Nazwa produktu | Tester kompresji kartonu |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6035 |
| Zakres pomiarowy | (50 ~ 10000) N |
| Rezolucja | 0,1 N |
| Dokładność | ±1% |