| Model NO. | UP-6035 |
|---|---|
| Kontrol | Bilgisayar Kontrolü |
| ağırlık | 200-600kg |
| güç kaynağı | AC110-220V |
| Yağ Silindiri Konumu | Altında |
| Model NO. | UP-6035 |
|---|---|
| Maksimum İş Parçası Çapı | 500 veya Üzeri |
| İş Parçasının Kütle Kapsamı | <900kg |
| Tip | Evrensel test makinesi |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Tip | Boyama Test Makinası |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Kesinlik | 0.01Kg |
| Merdane boyutu | 100×100mm (veya kullanıcı ihtiyaçlarına göre özelleştirin) |
| Model NO. | UP-5005 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Sıvı Katı |
| Model NO. | UP-4042 |
|---|---|
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Kuvvet Ölçüm Aralığı | 0~50n |
| Etkili Test Süresi | 80~240 mm |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Test Basıncı (Daha büyük yükleme parçası) | (595±5)g (9kpa) |
| Ürün adı | çekme dayanımı ekipmanları |
|---|---|
| Model NO. | UP-2003 |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Çözünürlük | 1/150.000 |
| Yük aralığı | 0~10kN(0-1000kg Opsiyonel) |
| Ürün adı | Su geçirmez test odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6300 |
| Su Püskürtme Sıcaklığı | ortam sıcaklığı ~ 88°C (Ayarlanabilir) |
| Su Püskürtme Meleği | 0°,30°,60°,90° |
| Sprey ağızlığı | Her pozisyonda dört, 30 saniye |
| Model NO. | UP-6195 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 105°C~+132°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %75 ~%100 Rh |
| Nem dalgalanması | ≤±3%Rh |
| Basınç Aralığı | 1,2~2,89 MPa |