| Ürün adı | Mürekkep sürtünme testi |
|---|---|
| Model NO. | UP-1000 |
| Uygulamalar | Mürekkep Baskı |
| Güç | 220V±10%, 50/60Hz (atanabilir) |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Model NO. | UP-6118 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Ayakkabı Test Cihazları |
|---|---|
| Model Numarası | UP-4040 |
| Test hızı | 1-60 kez/dakika |
| Bükme açısı | Her iki yönde 10° ila 180° |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Model NO. | UP-6200 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | UP-1003 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kauçuk, Plastik |
| Ürün adı | Walk-in sıcaklık ve nem test odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -60°C ila +150°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | % 20 ila% 98 rh |
| İç Malzeme | paslanmaz çelik 304 |
| Çalışma Odası Kapasitesi | 8 metreküp (Özelleştirme Olabilir) |
| Model NO. | UP-6035 |
|---|---|
| Kontrol | Bilgisayar Kontrolü |
| ağırlık | 200-600kg |
| güç kaynağı | AC110-220V |
| Yağ Silindiri Konumu | Altında |
| Model NO. | UP-6035 |
|---|---|
| Maksimum İş Parçası Çapı | 500 veya Üzeri |
| İş Parçasının Kütle Kapsamı | <900kg |
| Tip | Evrensel test makinesi |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Tip | Boyama Test Makinası |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Kesinlik | 0.01Kg |
| Merdane boyutu | 100×100mm (veya kullanıcı ihtiyaçlarına göre özelleştirin) |
| Model NO. | UP-5005 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Sıvı Katı |