| Productnaam | inktwrijker |
|---|---|
| Model-NR. | UP-1000 |
| Toepassingen | Inktdrukken |
| Stroom | 220V±10%, 50/60Hz (kan worden benoemd) |
| taal | Chinees en Engels |
| Model-NR. | UP-6118 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Apparatuur voor het testen van schoenen |
|---|---|
| Modelnr. | UP-4040 |
| Testsnelheid | 1-60 keer/minuut |
| Buigende hoek | 10° tot 180° in beide richtingen |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Model-NR. | UP-6200 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | UP-1003 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Rubber, kunststof |
| Productnaam | Inlooptemperatuur- en vochtigheidstestkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -60ºC tot +150ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20% tot 98% RH |
| Intern materiaal | roestvrij staal 304 |
| Capaciteit van de werkruimte | 8 kubieke meter (kan maatwerk zijn) |
| Model-NR. | UP-6035 |
|---|---|
| Controle | Computercontrole |
| gewicht | 200-600kg |
| krachtbron | AC110-220V |
| De Positie van de oliecilinder | Onder |
| Model-NR. | UP-6035 |
|---|---|
| Max Diameter van Werkstuk | 500 of hoger |
| Massawerkingsgebied van Werkstuk | <900kg |
| Type | Universele testmachine |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Model-NR. | UP-6000 |
|---|---|
| Type | Schilderen testmachine |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheid | 0,01 kg |
| Dimensie plaat | 100 × 100 mm (of aanpassen aan de behoeften van de gebruiker) |
| Model-NR. | UP-5005 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | vloeibaar vast lichaam |