| Model-NR. | Hbs-3000Z |
|---|---|
| HS-code | 9024102000 |
| Meetbereik | HBW |
| Hardheidstestbereik | 8~650HBW |
| Kalibratie methode | Standaard hardheidstestblokken |
| Naam | Temperatuur en Vochtigheidscontrolemechanisme |
|---|---|
| Model-NR. | TEMI360 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | -90~200℃ |
| Model-NR. | TEMI2502 |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | -90,0°C tot 200,0°C (optioneel tot 300,0°C) |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 0,2 ℃ |
| Vochtigheidsbereik | 1% tot 100% |
| Model-NR. | UP-5018 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | PC, PE, PP, huisdier, PPS, PVC, PA, enz. |
| Hitte - verbindingstemperatuur | Kamertemperatuur ~300ºC |
| Productienaam | Taber Abrasion-meetapparaat |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1010 |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | leer, stof, verf, papier, vloertegels, multiplex, glas, natuurlijk rubber en etc. |
| Specificatie | Raadpleeg de werkelijke maatspecificaties |
| Model-NR. | UP-5011 |
|---|---|
| Tafelstrok | > 90 mm |
| Voerslag | ES5500 |
| Voersnelheid | 30 mm/min |
| taal | Chinees en Engels |
| Productnaam | Martindale slijtage en pilling tester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1006 |
| Schurende tafel | ≥ 125 mm |
| Lissajous-figuur | 60 ± 1 mm x 60 ± 1 mm |
| Rotatiesnelheid | 47,5 ± 2,5 tpm |
| Modelnr. | UP-1001 |
|---|---|
| Toepassingen | Rubber |
| Roldiameter van de rolwiel | (150 ±0,2) mm |
| Schuringssnelheid | 0.32m/sec |
| Slijtage slag | 40 m Gelijk aan rolwielbochten nummer 84 |
| Productnaam | kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70ºC~150ºC |
| Temperatuurschommelingen | ± 0,5 ° C |
| Materiaal van de binnenkamer | SUS#304 roestvrij staal, spiegel afgewerkt |
| Extern Kamermateriaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | UV-bestralingskamer |
|---|---|
| UVA | 340 lampen |
| UVB | 313 lampen |
| UV-lamp | 8 stuks |
| Himiditywaaier | 95% R.H |