| Nr modelu | UP-5016 |
|---|---|
| Ekran wyświetlacza | 5-calowy ekran LCD |
| Rozmiar patelni | Stal nierdzewna 100 mm |
| Źródło ogrzewania | Wysokowydajna lampa halogenowa |
| Maksymalna pojemność ważenia | 50g~110g |
| Nazwa produktu | Piekarnik na gorące powietrze |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6196 |
| Zakres temperatur | Temperatura otoczenia~500°C |
| Czas podgrzewania | RT~100°C Około 10 min |
| Jednolitość | ±1% |
| Nr modelu | UP-5016 |
|---|---|
| Ekran wyświetlacza | 5-calowy ekran LCD |
| Rozmiar patelni | Stal nierdzewna 100 mm |
| Źródło ogrzewania | Wysokowydajna lampa halogenowa |
| Maksymalna pojemność ważenia | 50g~110g |
| Nr modelu | UP-5016 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Specyfikacja | Zapoznaj się z rzeczywistymi specyfikacjami rozmiaru |