| Nr modelu | TEMI2502 |
|---|---|
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | -90,0°C do 200,0°C (opcjonalnie do 300,0°C) |
| Dokładność temperatury | ± 0,2 °C |
| Zakres wilgotności | 1% ~ 100% |
| Nr modelu | UP-5018 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | PC, PE, PP, Pet, PPS, PVC, PA itp. |
| Temperatura zgrzewania | Temperatura pokojowa ~300°C |
| Nazwa produkcji | Tester ścieralności Tabera |
|---|---|
| Nr modelu | UP-1010 |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | skóra, tkanina, farba, papier, płytki podłogowe, sklejka, szkło, kauczuk naturalny itp. |
| Specyfikacja | Zapoznaj się z rzeczywistymi specyfikacjami rozmiaru |
| Nr modelu | UP-5011 |
|---|---|
| Skok stołu | > 90 mm |
| Udar zasilający | 10 mm |
| Prędkość zasilania | 30 mm / min |
| język | Chińskie i angielskie |
| Nazwa produktu | Tester ścierania i mechacenia Martindale |
|---|---|
| Nr modelu | UP-1006 |
| Stół ścierny | ≥ 125 mm |
| postać Lissajous | 60±1 mm x 60±1 mm |
| Prędkość obrotowa | 47,5 ± 2,5 obr./min |
| Nr modelu | UP-1001 |
|---|---|
| Aplikacje | Guma |
| Średnica koła wałka | (150 ± 0,2) mm |
| Szybkość ścierania | 0,32 m/sek |
| Udar ścierny | 40 m równe obrotom koła rolkowego numer 84 |
| Nazwa produktu | Elektryczny termostatyczny piec suszący |
|---|---|
| Zakres temperatur | RT + 5 ℃ ~ 250 ℃ |
| Temp. Fluktuacja (℃) | 0,5 ℃ |
| Temp. jednolitość | 2% |
| Temp. Dokładność (℃) | 0,1 ℃ |
| Nazwa produktu | komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Zakres temperatur | -70°C~150°C |
| Wahania temperatury | ± 0,5ºC |
| Materiał komory wewnętrznej | Stal nierdzewna SUS#304, wykończenie lustrzane |
| Materiał komory zewnętrznej | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Komora napromieniania UV |
|---|---|
| UVA | 340 lamp |
| UVB | 313 lamp |
| Lampa UV | 8 szt |
| Zakres wilgotności | 95% wilgotności względnej |
| Nr modelu | TEMI560 |
|---|---|
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Zakres temperatur | -90~200 ℃ (konfigurowalny -90°C ~ +300°C) |
| Dokładność kontroli | ± 0,2 °C |