| Nazwa produktu | Maszyna do testowania elastyczności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-4034 |
| Średnica trzpienia | 30mm |
| Szybkość gięcia | 125-150 cykli na minutę |
| Kąt zginania | 90±2 |
| Nr modelu | UP-1001 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| Język | Chiński i angielski |
| Aplikacje | Guma, skóra, tkanina, tkanina... itp |
| Długość wałka | 460mm |
| Nr modelu | UP-5016 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | PC, PE, PP, Pet, PPS, PVC, PA itp. |
| Nr modelu | UP-1019 |
|---|---|
| odległość tarcia | 104 mm |
| Średnica głowicy tarcia | 16mm |
| Szybkość tarcia | 60±1 razy/minutę. |
| Aplikacje | Smarowanie, olej itp. |
| Nr modelu | UP-1006 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |
| Nazwa produktu | cyfrowy tester wytrzymałości na rozciąganie |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2000 |
| Zakres testowy | Maks. 320 mm |
| Prędkość testowa | 50 ~ 500 mm/min (sterowanie za pomocą klawiatury |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Nr modelu | UP-2003 |
|---|---|
| Maksymalna średnica przedmiotu obrabianego | 500 lub więcej |
| Masowy zakres przedmiotu obrabianego | <900 kg |
| Typ | Uniwersalna maszyna testująca |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Nazwa produktu | ogrzewanie pieca suszenia |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6196 |
| Kod HS | 8514199000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Nr modelu | UP-6196 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | Rt+10~200-1000c |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nr modelu | UP-6196 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |