| Productnaam | Flextestmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-4034 |
| Diameter van de doorn | 30 mm |
| Buigsnelheid | 125-150 cpm |
| Buighoek | 90 ± 2 |
| Model-NR. | UP-1001 |
|---|---|
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Rubber, leer, doek, stof... enz |
| Rollengte | 460 mm |
| Model-NR. | UP-5016 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | PC, PE, PP, huisdier, PPS, PVC, PA, enz. |
| Model-NR. | UP-1019 |
|---|---|
| Wrijvingafstand | 104mm |
| Diameter van het wrijkkopje | 16 mm |
| Frictie snelheid | 60 ± 1 keer/minuut. |
| Toepassingen | Smeren, olie en etc. |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |
| Productnaam | digitale treksterkte tester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2000 |
| Testbereik | 320 mm Max |
| Testsnelheid | 50 ~ 500 mm/min (controle via toetsenbordinvoer |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Model-NR. | UP-2003 |
|---|---|
| Max Diameter van Werkstuk | 500 of hoger |
| Massawerkingsgebied van Werkstuk | <900kg |
| Type | Universele testmachine |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Productnaam | verwarmde droogoven |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6196 |
| HS-code | 8514199000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM, ODM |
| Model-NR. | UP-6196 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM, ODM |
| Temperatuurbereik | Rt+10~200-1000c |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | UP-6196 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM, ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |