| Modelnr. | UP-8010 |
|---|---|
| Meetbereik | 1kpa~300kpa |
| Nauwkeurigheid | 0,5% |
| Oplossing | 0,01 |
| Proefschokgebied | 100cm2 |
| Model-NR. | TEMI560 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Temperatuurbereik | -90 ~ 200 ℃, fout ± 0,2 ℃ |
| Model-NR. | UP-5011 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| Tafelstrok | > 160 mm |
| Voersnelheid | 0-30 mm/min verstelbaar |
| Soorten monsters | Type 1, type 2, type 3 |
| Model-NR. | UP-5011 |
|---|---|
| Tafelstrok | > 90 mm |
| Voersnelheid | 30 mm/min |
| Voerslag | ES5500 |
| MOQ | 1 st |
| Model-NR. | UP-5016 |
|---|---|
| Parameters van het droogresultaat van het monster | 9 soorten |
| Bereik van bepaling van het vochtgehalte | 0%~100% |
| Maximale weegcapaciteit | 50g~110g |
| Afleesbaarheid van wegen | 0,001 g, 0,002 g, 0,005 g |
| Model-NR. | UP-5016 |
|---|---|
| Weergavescherm | 5-inch LCD-scherm |
| Pangrootte | 100 mm roestvrij staal |
| Verwarmingsbron | Hoog rendement halogeenlamp |
| Maximale weegcapaciteit | 50g~110g |
| Model-NR. | UP-5016 |
|---|---|
| Weergavescherm | 5-inch LCD-scherm |
| Pangrootte | 100 mm roestvrij staal |
| Verwarmingsbron | Hoog rendement halogeenlamp |
| Maximale weegcapaciteit | 50g~110g |
| Model-NR. | PC-1400 |
|---|---|
| Hs-code | 9024800000 |
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| Effectieve stofbreedte | 1650 ~ 3200 mm / op maat |
| Model-NR. | UP-5016 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Specificatie | Raadpleeg de werkelijke maatspecificaties |
| Productnaam | Warmluchtoven |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6196 |
| Temperatuurbereik | RT~500°C |
| Verwarrende tijd | RT~100°C Ongeveer 10min |
| Uniformiteit | ±1% |