De Temi560 is een zeer nauwkeurige temperatuur- en vochtigheidsregelaar met een 5-inch kleurentouchscreen met een TFT-resolutie van 480 × 272. Door gebruik te maken van geavanceerde PID-temperatuurregelingstechnologie, zorgt het voor een nauwkeurige temperatuurregeling met minimale schommelingen. De menugestuurde bedieningsinterface is intuïtief en gebruiksvriendelijk, waardoor complexe experimentele processen gemakkelijk beheersbaar zijn.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Weergave | 5-inch kleurentouchscreen; TFT-resolutie: 480 × 272 |
| Regelmethode | Vaste waarde/Programma |
| Sensortype | PT100-sensoringang (optionele elektronische sensor) |
| Temperatuurbereik | -90,0°C tot 200,0°C (aanpasbaar tot -90°C tot 300°C), fout ±0,2°C |
| Vochtigheidsbereik | 1% tot 100% RV, fout ±1% |
| Ingangstype | Start/Stop, 8 DI-foutinvoer; Contactcapaciteit: maximaal 12V DC/10mA |
| Regeluitgang | Spanningspuls (SSR); 2 uitgangen (temperatuur/vochtigheid) |
| Afwikkelingsuitgang | 8 contactpunten; Contactcapaciteit: maximaal 30V DC/5A, 250V AC/5A |
| Communicatie | RS232/RS485-interface; Maximale communicatieafstand: 1,2 km |
| Programmacapaciteit | 120 programmagroepen, maximaal 100 segmenten per programma |
| Voeding | Touchscreen: DC 24V; Onderste machine: 85-265V AC, 50/60Hz |
| Isolatieniveau | 2000V AC/1 minuut |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies