Temi560 یک کنترلگر درجه حرارت و رطوبت با دقت بالا با یک صفحه لمسی 5 اینچی رنگی با رزولوشن TFT 480 × 272 است. با استفاده از فناوری کنترل درجه حرارت پیشرفته PID،آن را تضمین تنظیم دقیق دمای با نوسانات حداقلرابط کاربری سبک منوی بدیهی و کاربر پسند است، که فرآیندهای تجربی پیچیده را به راحتی مدیریت می کند.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| نمايش | صفحه لمسی 5 اینچی رنگی؛ رزولوشن TFT: 480 × 272 |
| روش کنترل | ارزش ثابت/برنامه |
| نوع سنسور | ورودی سنسور PT100 (سنسور الکترونیکی اختیاری) |
| محدوده دما | -90°C تا 200.0°C (ممکن است تا -90°C تا 300°C سفارشی شود) ، خطا ±0.2°C |
| محدوده رطوبت | ۱-۱۰۰٪ RH، خطا ±۱٪ |
| نوع ورودی | راه اندازی / توقف، ورودی 8 DI شکست؛ ظرفیت تماس: حداکثر 12V DC / 10mA |
| خروجی کنترل | پالس ولتاژ (SSR) ؛ 2 خروجی (درجه حرارت/رطوبت) |
| محصول تسویه | 8 نقطه تماس؛ ظرفیت تماس: حداکثر 30V DC/5A، 250V AC/5A |
| ارتباطات | رابط RS232/RS485; حداکثر فاصله ارتباطات: 1.2km |
| ظرفیت برنامه | 120 گروه برنامه، حداکثر 100 بخش در هر برنامه |
| منبع برق | صفحه لمسی: DC 24V؛ دستگاه پایین: 85-265V AC، 50/60Hz |
| سطح عایق بندی | 2000 ولت AC/1 دقیقه |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها