Temi560 to precyzyjny kontroler temperatury i wilgotności wyposażony w 5-calowy kolorowy ekran dotykowy o rozdzielczości TFT 480 × 272. Wykorzystując zaawansowaną technologię sterowania temperaturą PID, zapewnia dokładną regulację temperatury z minimalnymi fluktuacjami. Interfejs operacyjny w stylu menu jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, co ułatwia zarządzanie złożonymi procesami eksperymentalnymi.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Wyświetlacz | 5-calowy kolorowy ekran dotykowy; rozdzielczość TFT: 480 × 272 |
| Metoda sterowania | Wartość stała/Program |
| Typ czujnika | Wejście czujnika PT100 (opcjonalny czujnik elektroniczny) |
| Zakres temperatury | -90.0°C do 200.0°C (możliwość dostosowania do -90°C do 300°C), błąd ±0.2°C |
| Zakres wilgotności | 1% do 100% RH, błąd ±1% |
| Typ wejścia | Uruchom/Zatrzymaj, 8 wejść awarii DI; Pojemność styku: maksymalnie 12V DC/10mA |
| Wyjście sterujące | Impuls napięciowy (SSR); 2 wyjścia (temperatura/wilgotność) |
| Wyjście regulacyjne | 8 punktów styku; Pojemność styku: maksymalnie 30V DC/5A, 250V AC/5A |
| Komunikacja | Interfejs RS232/RS485; Maksymalna odległość komunikacji: 1.2km |
| Pojemność programu | 120 grup programów, maksymalnie 100 kroków na program |
| Zasilanie | Ekran dotykowy: DC 24V; Jednostka dolna: 85-265V AC, 50/60Hz |
| Poziom izolacji | 2000V AC/1 minuta |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje