| Nr modelu | UP-8010 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 1 kpa ~ 300 kpa |
| Dokładność | 0,5% |
| Rezolucja | 0,01 |
| Powierzchnia odbioru próbki | 100cm2 |
| Nr modelu | TEMI560 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Zakres temperatur | -90 ~ 200 ℃, błąd ± 0,2 ℃ |
| Nr modelu | UP-5011 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Skok stołu | > 160 mm |
| Prędkość zasilania | Regulacja w zakresie 0-30 mm/min |
| Typy próbek | Typ 1, Typ 2, Typ 3 |
| Nr modelu | UP-5011 |
|---|---|
| Skok stołu | > 90 mm |
| Prędkość zasilania | 30 mm / min |
| Udar zasilający | 10 mm |
| MOQ | 1 szt |
| Nr modelu | UP-5016 |
|---|---|
| Parametry wyniku suszenia próbki | 9 typów |
| Zakres oznaczania zawartości wilgoci | 0% do 100% |
| Maksymalna pojemność ważenia | 50g~110g |
| Czytelność ważenia | 0,001 g, 0,002 g, 0,005 g |
| Nr modelu | UP-5016 |
|---|---|
| Ekran wyświetlacza | 5-calowy ekran LCD |
| Rozmiar patelni | Stal nierdzewna 100 mm |
| Źródło ogrzewania | Wysokowydajna lampa halogenowa |
| Maksymalna pojemność ważenia | 50g~110g |
| Nr modelu | UP-5016 |
|---|---|
| Ekran wyświetlacza | 5-calowy ekran LCD |
| Rozmiar patelni | Stal nierdzewna 100 mm |
| Źródło ogrzewania | Wysokowydajna lampa halogenowa |
| Maksymalna pojemność ważenia | 50g~110g |
| Nr modelu | PC-1400 |
|---|---|
| Kod Hs | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| Język | Chiński i angielski |
| Efektywna szerokość tkaniny | 1650 ~ 3200 mm / Dostosowane |
| Nr modelu | UP-5016 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Specyfikacja | Zapoznaj się z rzeczywistymi specyfikacjami rozmiaru |
| Nazwa produktu | Piekarnik na gorące powietrze |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6196 |
| Zakres temperatur | Temperatura otoczenia~500°C |
| Czas podgrzewania | RT~100°C Około 10 min |
| Jednolitość | ±1% |