| Model Numarası | UP-8010 |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 1kpa~300kpa |
| Kesinlik | %0,5 |
| Çözünürlük | 0,01 |
| Örnek chuck alanı | 100cm2 |
| Model NO. | TEMI560 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C, Hata ± 0,2°C |
| Model NO. | UP-5011 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Tablo İnme | > 160mm |
| Besleme hızı | 0-30mm/dak ayarlanabilir |
| Örnek Türleri | Tip 1, Tip 2, Tip 3 |
| Model NO. | UP-5011 |
|---|---|
| Tablo İnme | > 90 mm |
| Besleme hızı | 30mm / Dak |
| Yem vuruşu | 10 mm |
| Adedi | 1 adet |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Numune kurutma sonucunun parametreleri | 9 tip |
| Nem içeriği belirleme aralığı | %0~%100 |
| Maksimum tartım kapasitesi | 50g~110g |
| Tartımın okunabilirliği | 0.001g,0.002g,0.005g |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Görüntü Ekranı | 5 inç LCD ekran |
| Tava boyutu | 100 mm paslanmaz çelik |
| Isıtma kaynağı | Yüksek verimli halojen lamba |
| Maksimum tartım kapasitesi | 50g~110g |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Görüntü Ekranı | 5 inç LCD ekran |
| Tava boyutu | 100 mm paslanmaz çelik |
| Isıtma kaynağı | Yüksek verimli halojen lamba |
| Maksimum tartım kapasitesi | 50g~110g |
| Model NO. | PC-1400 |
|---|---|
| Hs Kodu | 9024800000 |
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Etkili Kumaş Genişliği | 1650 ~ 3200 mm / Özelleştirilmiş |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Şartname | Gerçek boyut özelliklerine bakın |
| Ürün adı | Sıcak Hava Fırını |
|---|---|
| Model NO. | UP-6196 |
| Sıcaklık Aralığı | RT~500°C |
| Isıtma Süresi | RT~100°C Yaklaşık 10 dakika |
| Menşe Yeri | OEM / DOM |