| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Numune kurutma sonucunun parametreleri | 9 tip |
| Nem içeriği belirleme aralığı | %0~%100 |
| Maksimum tartım kapasitesi | 50g~110g |
| Tartımın okunabilirliği | 0.001g,0.002g,0.005g |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Görüntü Ekranı | 5 inç LCD ekran |
| Tava boyutu | 100 mm paslanmaz çelik |
| Isıtma kaynağı | Yüksek verimli halojen lamba |
| Maksimum tartım kapasitesi | 50g~110g |
| Ürün adı | Sıcak Hava Fırını |
|---|---|
| Model NO. | UP-6196 |
| Sıcaklık Aralığı | RT~500°C |
| Isıtma Süresi | RT~100°C Yaklaşık 10 dakika |
| Menşe Yeri | OEM / DOM |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Görüntü Ekranı | 5 inç LCD ekran |
| Tava boyutu | 100 mm paslanmaz çelik |
| Isıtma kaynağı | Yüksek verimli halojen lamba |
| Maksimum tartım kapasitesi | 50g~110g |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Şartname | Gerçek boyut özelliklerine bakın |