| Model NO. | UP-6196 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM, ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | UP-6021 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Boya, Film |
| Model NO. | UP-5005 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Kesinlik | 0,001 g/cm³ |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6196 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM, ODM |
| Ürün adı | Sıcak hava sirkülasyonu kurutma fırın |
|---|---|
| Model NO. | UP-6196 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM, ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklıklı Yaşlanma Fırını |
|---|---|
| Model NO. | UP-6196 |
| Sıcaklık Aralığı | Rt+10~200-1000c |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | PC-1300 |
|---|---|
| Hs Kodu | 9024800000 |
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Isıtma yöntemi | Kızgın Yağ ve Elektrik |
| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Ağırlık Okunabilirliği | 0.001g |
| Nem ölçüm kapsamı | %0,01'den %100'e |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.2 |
| Isıtma sıcaklığı aralığı | Oda sıcaklığı 160 ºC'ye kadar |
| Modeli | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | UP-1007 |
|---|---|
| Fırça ve fırça tutucunun toplam ağırlığı | 50±2g |
| Fırça darbesi mesafesi | 300 mm |
| Fırça hareket frekansı | 37 ± 1 cpm |
| Servis desteği | OEM ODM |