| tip | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2000 |
| Ölçüm birimi değiştirme | Kgf, gf, N, kN, Ibf |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Kesinlik | ±1.0% |
| Model NO. | UP-5011 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Tablo İnme | >160mm |
| Model NO. | UP-1009 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Ayakkabı tabanı, lastik endüstrisi ve Endüstriyel ürünler |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Ürün adı | Termostatik Kurutma Fırını |
|---|---|
| Model NO. | UP-6196 |
| Sıcaklık Aralığı | RT+5℃~250℃ |
| Sıcaklık Doğruluk(°) | 0,1°C |
| Sıcaklık Dalgalanma(°C) | 0,5°C |
| Servis desteği | OEM ODM |
|---|---|
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Deri ürünleri |
| Şartname | Gerçek boyut özelliklerine bakın |
| Numune Boyutu | φ110mm φ6mm |
| Güç | 6000W |
|---|---|
| Boyut | Yaklaşık G650×D580×Y1400mm |
| sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı ila 200°C |
| Sıklık | 35KHz |
| Dış kutu malzemesi | Ayna Paslanmaz Çelik |
| Model NO. | UP-4007 |
|---|---|
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Deri, Ayakkabı |
| Model NO. | UP-5004 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | plastik, kauçuk |
| Model NO. | UP-5011 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Çalışma Tezgahı İnme | > 90 mm |
| Besleme hızı | 30mm / Dak |
| beslemek | 0-2,5 mm isteğe bağlı |