| typ | Uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2000 |
| Przełączanie jednostek miary | Kgf, gf, N, kN, Ibf |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Dokładność | ±1,0% |
| Nr modelu | UP-5011 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Skok stołu | >160 mm |
| Nr modelu | UP-1009 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Podeszwy butów, przemysł oponiarski i produkty przemysłowe |
| Nr modelu | UP-1006 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |
| Nazwa produktu | Pieczarnia termostatyczna do suszenia |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6196 |
| Zakres temperatur | RT + 5 ℃ ~ 250 ℃ |
| Temp. Dokładność (℃) | 0,1 ℃ |
| Temp. Fluktuacja (℃) | 0,5 ℃ |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
|---|---|
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Wyroby skórzane |
| Specyfikacja | Zapoznaj się z rzeczywistymi specyfikacjami rozmiaru |
| Wymiar próbki | φ110mm φ6mm |
| Moc | 6000 W |
|---|---|
| Rozmiar | Około szer. 650 × gł. 580 × wys. 1400 mm |
| Zakres temperatur | Temperatura pokojowa do 200°C |
| Częstotliwość | 35 KHz |
| Materiał pudełka zewnętrznego | Lustro ze stali nierdzewnej |
| Nr modelu | UP-4007 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| Język | Chiński i angielski |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Skóra, buty |
| Nr modelu | UP-5004 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Plastik, guma |
| Nr modelu | UP-5011 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Skok stołu roboczego | > 90 mm |
| Prędkość zasilania | 30 mm / min |
| karmić | 0-2,5 mm opcjonalnie |