| Nr modelu | UP-6196 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nr modelu | UP-6021 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Farba, film |
| Nr modelu | UP-5005 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Dokładność | 0,001 g/cm3 |
| Nazwa produktu | Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6196 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Pieczarnia susząca z cyrkulacją ciepłego powietrza |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6196 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Piece do starzenia na wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6196 |
| Zakres temperatur | Rt+10~200-1000c |
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nr modelu | PC-1300 |
|---|---|
| Kod Hs | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| Język | Chiński i angielski |
| Metoda ogrzewania | Olej termiczny i elektryczny |
| Nr modelu | UP-5016 |
|---|---|
| Odczyt masy | 0,001 g |
| Zakres pomiaru wilgoci | Od 0,01% do 100% |
| Powtarzalność | ± 0,2% |
| Zakres temperatury grzania | Temperatura pokojowa do 160°C |
| Model | UP-1006 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |
| Nr modelu | UP-1007 |
|---|---|
| Całkowita waga szczotki i uchwytu szczotki | 50±2g |
| Odległość pociągnięć pędzla | 300 mm |
| Częstotliwość ruchu pędzla | 37 ± 1 cpm |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |