| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Silnik główny | 40W 220V 50HZ |
| Prędkość obrotowa | 60-72 obrotów na minutę regulowane |
| Przykładowe miejsca | D100 MMX D8 |
| Wielkość koła szlifowego | 50 DMMX (dziura środkowa) x 13 mm D16 mm |
| Opcje wagi | 500 g, 750 g, 1000 g |
| Ogólne wymiary | 220 x 280 x 300 mm (długość x szerokość x wysokość) |
| Masę jednostkową | 16 kg |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje