| Nr modelu | UP-6316 |
|---|---|
| Kod HS | 8514199000 |
| Zakres temperatur | Rt + 5 ℃ ~ 35 ℃ |
| Nominalna średnica przewodu | 50um |
| Nominalny odstęp między wierszami | 75um |
| Nr modelu | UP-1006 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa kalibracji innej firmy | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nr modelu | UP-1009 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Podeszwy butów, opony i produkty przemysłowe |
| Nazwa produktu | Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 20%~98% |
| Zakres temperatur | -70°C~150°C |
| Czas nagrzewania (min) | Około 3~5°C/min |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Nr modelu | UP-1000 |
|---|---|
| Aplikacje | Drukowanie atramentem |
| Obciążenie tarciem | 908 g (2 funty), 1810 g (4 funty) |
| Skok tarcia | 60mm |
| Obszar tarcia | 50×100 mm |
| Nr modelu | UP-6035 |
|---|---|
| Dodatkowa usługa | Wsparcie dostosowywania klienta. |
| Warunki dostawy | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Dokładność | ±1% |
| Zakres pomiarowy | (50 ~ 10000) N |
| Nr modelu | UP-3007 |
|---|---|
| Język | Chiński i angielski |
| MOQ | 1 szt |
| Impact Energy | 0 ~ 2,5 J |
| Rezolucja | 0,01 J~0,1 J |
| Nr modelu | UP-3009 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Szkło, moduł fotowoltaiczny ze szkła bezpiecznego |
| Pakiet Transportowy | Profesjonalne opakowanie eksportowe |
| Nr modelu | UP-3007 |
|---|---|
| Zakres średnic próbki | φ20 ~ 165 mm |
| Przykładowa wysokość butelki | 20 ~ 190 mm |
| Impact Energy | 0 ~ 2,5 J |
| Rezolucja | 0,01 J~0,1 J |