| Typ | Uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2002 |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Stopień dokładności | 0,5 |
| Wyświetlacz | Cyfrowy |
| Typ | Uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2002 |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Stopień dokładności | 0,5 |
| Wyświetlacz | Cyfrowy |
| Nr modelu | UP-1001 |
|---|---|
| Kod Hs | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| Język | Chiński i angielski |
| Średnica rolki | 150mm |
| Nazwa produktu | Hast komora testowa |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Zakres temperatur | 105 ℃ ~ 143 ℃ |
| Zakres wilgotności | 75% wilgotności względnej ~ 100% wilgotności względnej |
| Zakres ciśnienia | 1,2 ~ 2,89 kg/cm² (w tym 1 atm) |
| Nr modelu | UP-4008 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| Język | Chiński i angielski |
| Aplikacje | Skóra, buty, zamek błyskawiczny |
| Typ | Maszyna do próbek Notch |
|---|---|
| Nr modelu | UP-5011 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Skok stołu | > 90 mm |
| Nr modelu | UP-6195 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | -20 ~ 100ºC |
| Nazwa produktu | Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6195 |
| Kod HS | 8514199000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Komora do badania zanurzeniowego rozpryskiwania wody lodowej |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6300 |
| Zakres temperatur | Rt+10°C ~ 150°C |
| szybkość ogrzewania | Rt+10°C ~ 150°C ≤45min. |
| Szybkość chłodzenia | 25°C ~ 2°C ≤60min. |
| Nazwa produktu | Hast komora testowa |
|---|---|
| Kod HS | 8514199000 |
| Nr modelu | UP-6124 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |