| Tip | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2002 |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| Görüntülemek | Dijital |
| Tip | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2002 |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| Görüntülemek | Dijital |
| Model NO. | UP-1001 |
|---|---|
| Hs Kodu | 9024800000 |
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Rulo çapı | 150mm |
| Ürün Adı | Hast test odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6124 |
| Sıcaklık Aralığı | 105°C ~143°C |
| Nem aralığı | %75 bağıl nem ~ %100 bağıl nem |
| Basınç aralığı | 1,2 ~ 2,89 kg/cm² (1 atm dahil) |
| Model NO. | UP-4008 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Deri, Ayakkabı, Fermuar |
| Tip | Çentik Numune Alma Makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-5011 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Tablo İnme | > 90 mm |
| Model NO. | UP-6195 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık Aralığı | -20 ~ 100ºC |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6195 |
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Buzlu Su Sıçrayan Daldırma Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6300 |
| Sıcaklık Aralığı | Rt+10°C ~ 150°C |
| ısıtma oranı | Rt+10°C ~ 150°C ≤45dk. |
| Soğutma oranı | 25°C ~ 2°C ≤60dk. |
| Ürün adı | Hast test odası |
|---|---|
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Model NO. | UP-6124 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |