| Ürün adı | tuz püskürtme test odası |
|---|---|
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Üçüncü Taraf Kalibrasyon Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Sıcaklık Aralığı | RT+5 ° C ~ 55 ° C |
| Ürün adı | Çevresel Test Odasında Yürüyün |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -60c ila +150c |
| Minimum Sipariş Miktarı | % 20 ila% 98 rh |
| Çalışma Odası Kapasitesi | 8 metreküp (Özelleştirilebilir) |
| İç Malzeme | paslanmaz çelik 304 |
| Ürün adı | uv yaşlanma test odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6200 |
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| UVA | 340 Lamba |
| UVB | 313 Lamba |
| Ürün adı | Hızlandırılmış Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6200 |
| UV lambası | 8 adet |
| UVA | 340 Lamba |
| UVB | 313 Lamba |
| Model NO. | UP-6316 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Nominal Hat Çapı | 50um |
| Nominal Satır Aralığı | 75um |
| Sıcaklık aralığı | Rt+5°C~35°C |
| Ürün adı | ozon test odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 0°C~+80°C (Ayarlanabilir) |
| Kesinlik | 0,1°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ± 2 ℃ |
| Ozon Konsantrasyon Doğruluğu | 10 ~ 1000ppm ± %10 |
| Model NO. | UP-6122 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Modeli | UP-1006 |
|---|---|
| Rakamlar | 4, 6, 8, 9 kafalı |
| Aşındırıcı Hızı | 50 ± 2 dev/dak |
| Maksimum vuruş (Dikey) | 24 ± 0,5 mm |
| Maksimum vuruş (Yatay) | 60,5 ± 0,5 mm |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Tip | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2002 |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| Görüntülemek | Dijital |