| Ürün adı | Mürekkep sürtünme testi |
|---|---|
| Model NO. | UP-1000 |
| Aşınma yükü | 20±0,2N |
| aşınma hızı | 43cpm |
| Uygulamalar | Mürekkep Baskı |
| Model NO. | UP-3009 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Cam, Emniyet Camı |
| Model Numarası | UP-3014 |
|---|---|
| Sarkaç enerjisi | 1J, 2,75J, 5,5J |
| Sarkaç açısı | 150° |
| Bıçak Açısı | 30° |
| Darbe hızı | 3,5 m/sn |
| Ürün adı | Çekme Dayanımı Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-2001 |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| Görüntülemek | Dijital |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Ürün adı | darbe test cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-3000 |
| Test Hassasiyeti | 1G |
| Kliplerin boyutu | dış Φ150mm, iç Φ125mm |
| Test modu | Mod A, Mod B, isteğe bağlı |
| Ürün adı | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Çözünürlük | 1/150000 |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| Etkili test alanı | 400mm MAKS |
| Ürün adı | Kesme Test Cihazı |
|---|---|
| Yük çözünürlüğü | 1/50000 |
| Yük doğruluğu | ±% 0.25 |
| Çarpma (kullanıcılar hariç) | 650mm, 800mm (ihtiyaç duyulmaz) |
| Etkili genişlik | 400mm, 600mm (Opsiyonel) |
| Ürün adı | Çekme mukavemeti test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2003 |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| güç kaynağı | AC110-220V |
| Hız Doğruluğu | ABD$ |
| Ürün adı | Sıcaklık ve nem test odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6195 |
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Sıcaklık Aralığı | -70~180°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Model NO. | UP-6195 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -70~150°C |