| Ürün adı | Su püskürtme test odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6300 |
| Çevre koşullu | 5°C~+40°C ≤%85 bağıl nem |
| Salınımlı Boru Yarıçapı | 350mm veya 600mm |
| Püskürtme Deliği Çapı | φ0.4mm |
| Ürün adı | UV hızlandırılmış yaşlandırma test odası |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | Rt+10°C~70°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ±2ºC |
| Sıcaklık dalgalanması | ± 0.5ºC |
| Minimum Sipariş Miktarı | ≥%95 RH |
| İsim | Ozon Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Model NO. | UP-6122 |
| Kesinlik | 0,1°C |
| Model NO. | UP-1004 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Tencere, Kaplama, Boyama vb. |
| Test Hızı | 2~75 Kez/Dk Ayarlanabilir |
| Model NO. | UP-4001 |
|---|---|
| Çelik Bilya Çapı | Φ6.35mm |
| Numune Sabitleme Sonrası Çap | Φ25mm |
| Kuvvet Aralığı | 0~1000N |
| Kuvvet Doğruluğu | OEM / DOM |
| Model NO. | UP-4001 |
|---|---|
| Çelik Bilya Çapı | Φ6.35mm |
| Numune Sabitleme Sonrası Çap | Φ25mm |
| Kuvvet Aralığı | 0~1000N |
| Kuvvet Doğruluğu | OEM / DOM |
| Ürün adı | Ksenon Lamba Ayrışma Test Odası |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | 30 ~%98 RH |
| Sıcaklık aralığı | -70°C~100°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ± 2°C |
| Nem Eşitliği | ±%3 RH |
| Model NO. | UP-1001 |
|---|---|
| Hs Kodu | 9024800000 |
| Rulo çapı | 150mm |
| Silindir uzunluğu | 460mm |
| Yuvarlanma hızı | 40rpm |
| Model NO. | UP-5009 |
|---|---|
| Hs Kodu | 9024800000 |
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Sıcaklık kontrol aralığı | Ortam ~ 200°C |
| Ürün Adı | Hast test odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6124 |
| Sıcaklık Aralığı | 105°C ~143°C |
| Nem aralığı | %75 bağıl nem ~ %100 bağıl nem |
| Basınç aralığı | 1,2 ~ 2,89 kg/cm² (1 atm dahil) |