| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model | UP-6117 |
| İç Kutu Boyutu (D*G*Y) | 600*750*500mm |
| Dış Boyut (D*G*Y) | 1100*1250*1750mm |
| Sıcaklık ve Nem Aralığı | -70°C~100°C; 30~98%RH |
| Sıcaklık ve Nem Tekdüzeliği | ±2°C; ±3%RH |
| Yağmur Süresi | 1~9999dk, ayarlanabilir |
| Yağmur Döngüsü | 1~240dk, aralık ayarlanabilir |
| Ksenon Lamba Işığı | Ksenon uzun ark lamba, 6KW±10%, 290-800nm, 1000W/m²±200 |
| Isıtma/Nemlendirme Gücü | 2.0KW/2.0KW |
| Numune Döndürme Makinesi Hızı | 1~5 dev/dak (ayarlanabilir) |
| Numune ve Ksenon Lamba Mesafesi | 300~375mm |
| Kutu Malzemesi | Paslanmaz Çelik SUS304#/Sprey kaplı soğuk haddelenmiş çelik |
| Dolaşım Sistemi | Tek döngü, santrifüj fan |
| Kontrol ve Soğutma Sistemi | Almanya KLOCKNER-MOELLER programlanabilir kontrol cihazı |
| Gaz İşleme | Kötü kokulu ve zararlı gazlar için boşaltıcı |
| Güç | AC380V, üç fazlı beş telli, 10KW |
| Kullanım Ortamı | 5°C~+30°C, ≤%85 R.H |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar