| Ürün adı | kumaş test makinesi |
|---|---|
| Model Numarası | UP-8011 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Kesinlik | %0,5 |
| Ürün adı | yapışkan bant makinesi |
|---|---|
| Model Numarası | UP-8001 |
| Standart basınç silindiri | 2000g±50g |
| Deney Plakası | 70mm*50mm*1.5mm |
| Ölçüm grubu sayısı | 5,10 grup |
| Model NO. | TEMİ880 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Fermuar Pistonlu Yorulma Çekme Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-4008 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Deri, Ayakkabı, Fermuar |
| Model NO. | UP-5004 |
|---|---|
| Yukarı ve aşağı döngü mesafesi | 30 mm |
| Kontrol hassasiyeti | ± 0,1 mm |
| Sıcaklık Aralığı | 80 derece santigrat~400 derece santigrat |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±0,2 derece santigrat |
| Model NO. | UP-1004 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Test Modları | Kuru aşınma testi / Islak aşınma testi |
| Hareket Mesafesi Seçenekleri | 5 tip isteğe bağlı | Standart: 0,5", 1", 2", 3", 4" veya belirtilmiş |
| Ürün adı | Martinadale Aşınma Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-1006 |
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Yük | 595 gr, 795 gr |
| Menşe Yeri | 44±1mmx4PCS |
| Model NO. | UP-1012 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Tencere, Kaplama, Boyama vb. |
| Test Modları | Kuru aşınma testi / Islak aşınma testi |
| Model NO. | UP-1004 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Tencere, Kaplama, Boyama vb. |
| Test Hızı | 2~75 Kez/Dk Ayarlanabilir |
| Model NO. | UP-1010 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Tekerlek merkez alanı | 63,5 mm |
| Tekerlek ile test plakası arasındaki mesafe | 37~38mm |
| Numune ile Toz Toplama Arasındaki Mesafe | 3 mm |