| Nazwa produktu | maszyna do testowania tkanin |
|---|---|
| Nr modelu | UP-8011 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Dokładność | 0,5% |
| Nazwa produktu | maszyna do taśm klejących |
|---|---|
| Nr modelu | UP-8001 |
| Standardowa rolka dociskowa | 2000g±50g |
| Płyta testowa | 70 mm*50 mm*1,5 mm |
| Liczba grup pomiarowych | 5,10 grup |
| Nr modelu | TEMI880 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Tester siły rozciągania zamka błyskawicznego |
|---|---|
| Nr modelu | UP-4008 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Skóra, buty, zamek błyskawiczny |
| Nr modelu | UP-5004 |
|---|---|
| Odległość pętli od góry do dołu | 30mm |
| Precyzja kontroli | ± 0,1 mm |
| Zakres temperatur | 80 stopni Celsjusza ~ 400 stopni Celsjusza |
| Dokładność temperatury | ±0,2 stopnia Celsjusza |
| Nr modelu | UP-1004 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Tryby testowe | Test ścierania na sucho / Test ścierania na mokro |
| Opcje odległości ruchu | 5 typów opcjonalnie | Standardowe: 0,5”, 1”, 2”, 3”, 4” lub określone |
| Nazwa produktu | Tester ścieralności Martinadale |
|---|---|
| Nr modelu | UP-1006 |
| Kod HS | 9024800000 |
| Obciążenie | 595g, 795g |
| Próbka | 44 ± 1 mm x 4 szt |
| Nr modelu | UP-1012 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Naczynia kuchenne, powlekanie, malowanie itp. |
| Tryby testowe | Test ścierania na sucho / Test ścierania na mokro |
| Nr modelu | UP-1004 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Naczynia kuchenne, powlekanie, malowanie itp. |
| Prędkość testowa | Regulacja 2 ~ 75 razy/min |
| Nr modelu | UP-1010 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Środkowa przestrzeń koła | 63,5 mm |
| Odległość między kołem a płytką testową | 37~38mm |
| Odległość pomiędzy próbką a pojemnikiem na kurz | 3mm |