| Nazwa | Komora badawcza przyspieszonego starzenia |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6125 |
| Zakres temperatur | 100°C~+135°C |
| Zakres wilgotności | 100% wilgotności względnej |
| Dokładność kontroli | ≤± 0,5°C |
| Nr modelu | UP-6118 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Zakres szoku termicznego | -40°C, -55°C, -65 |
| Zakres wstępnego podgrzewania komory o wysokiej temperaturze | Otoczenia +10°C~200°C |
| Nr modelu | UP-6118 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Komora do badania starzenia ksenonu |
|---|---|
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Pojemność próbki | 42 szt |
| Rozmiar uchwytu na próbki | 95*200mm |
| Zakres natężenia promieniowania | 35 ~ 150 W/M2 |
| Nazwa produktu | komora testowa mgły solnej |
|---|---|
| Objętość sprayu | 1,0 ~ 2,0 ml / 80 cm2 / h (praca co najmniej 16 godzin i weź średnią wartość) |
| Ciśnienie sprężonego powietrza | 1,0 ~ 6,0 kgf |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Komora testowa przyspieszonego starzenia UV |
|---|---|
| Zakres temperatur | Temperatura otoczenia+10°C~70°C |
| Zakres wilgotności | ≥75%RH |
| Zakres natężenia promieniowania | 0,45 ~ 0,95 W/m2 |
| Długość fali UV | 290nm ~ 400nm UV-A340 |
| Nazwa produktu | Komora badawcza przyspieszonego starzenia |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Komora symulacyjna na dużych wysokościach |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6114 |
| Zakres temperatur | -160°C~500°C |
| Zakres wilgotności | 20% wilgotności względnej ~ 98% wilgotności względnej |
| Wahania temp | ±0,5°C (ciśnienie w pomieszczeniu) |
| Nazwa produktu | Komora do badań stałej temperatury i wilgotności |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa kalibracji innej firmy | Wspieraj dostosowywanie klienta |