| Nr modelu | UP-6114 |
|---|---|
| Zakres temperatur | -70°C do 200°C |
| Zakres wilgotności | 5% wilgotności względnej ~ 98% wilgotności względnej |
| Środowisko pracy | Temperatura: +5°C~+35°C; Wilgotność: ≤90% RH; Ciśnienie powietrza: 86-106 kPa |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nr modelu | UP-6195 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | -70~180°C |
| Nazwa produktu | Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6195 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | -70~180°C |
| Nazwa produktu | Wejście Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6195 |
| Zakres temperatur | -70°C~150°C |
| Zakres wilgotności | wilgotność względna 20% ~ 98% |
| Dokładność temperatury | 0,5 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa kalibracji innej firmy | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nr modelu | UP-6196 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Suszarka do włosów |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6196 |
| Testowanie zakresu temperatur | Temperatura pokojowa~250°C (300°C/400°C) |
| Stopień próżni | -0,1 MPa |
| Temp. Temp. Fluctuation Fluktuacja | ± 0,5ºC |
| Nazwa produktu | Komora do testów wytrzymałościowych o wysokim przyspieszeniu |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | 105-135°C |
| Nazwa produktu | Hast komora testowa |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Kod Hs | 8514199000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Hast komora testowa |
|---|---|
| Zakres temperatur | Temperatura pary nasyconej 100°C ~ +132°C |
| Zakres wilgotności | 100% wilgotności względnej |
| Dokładność rozdzielczości | 0,1ºC |
| Skala czasu | Możliwość regulacji od 0 do 999 godzin |