| Model-NR. | UP-6114 |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70°C tot 200°C |
| Vochtigheidsbereik | 5% RV ~98% RV |
| Werkomgeving | Temp:+5ºC~+35ºC; Vochtigheid: ≤90% RH; Luchtdruk: 86-106kPa |
| Garantie | 1 jaar |
| Model-NR. | UP-6195 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6195 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Productnaam | Inloopkamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6195 |
| Temperatuurbereik | -70°C~150°C |
| Vochtigheidsbereik | RV20%~98% |
| Temperatuurnauwkeurigheid | 0.5°C |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM, ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | UP-6196 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM, ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Droogoven |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6196 |
| Testende Temperatuurwaaier | Kamertemperatuur~250ºC(300ºC/400ºC) |
| Vacuümgraad | -0.1Mpa |
| Temp. Fluctuatie | ± 0,5 ° C |
| Productnaam | Zeer versnelde stresstestkamer |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6124 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | 105-135ºC |
| Productnaam | Hast-testkamer |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6124 |
| Hs-code | 8514199000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | Hast-testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 100ºC ~ +132ºC verzadigde stoomtemperatuur |
| Vochtigheidsbereik | 100% RV |
| Resolutienauwkeurigheid | 0,1ºC |
| Tijdschaal | 0 tot 999 uur instelbaar |