| Productnaam | waterbespuitingstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6300 |
| Milieuvriendelijke | 5ºC~+40ºC ≤85% RH |
| Oscillerende buisradius | 350 mm of 600 mm |
| Bespuitende Gatendiameter | φ0.4mm |
| Productnaam | UV-versnelde verouderingstestkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Rt+10ºC~70ºC |
| Uniformiteit van de temperatuur | ±2ºC |
| Temperatuurschommelingen | ± 0,5 ° C |
| Vochtigheidsbereik | ≥95%RH |
| Naam | Ozon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Model-NR. | UP-6122 |
| Nauwkeurigheid | 0,1℃ |
| Model-NR. | UP-1004 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Kookgerei, Coating, Schilderen en etc. |
| Testsnelheid | 2~75 keer/min. instelbaar |
| Model-NR. | UP-4001 |
|---|---|
| Stalen kogeldiameter | Φ6.35mm |
| Diameter na monsterfixatie | Φ25 mm |
| Forceer bereik | 0 tot 1000 N |
| Forceer nauwkeurigheid | ±1% |
| Model-NR. | UP-4001 |
|---|---|
| Stalen kogeldiameter | Φ6.35mm |
| Diameter na monsterfixatie | Φ25 mm |
| Forceer bereik | 0 tot 1000 N |
| Forceer nauwkeurigheid | ±1% |
| Productnaam | De Kamer van de de Verweringstest van de xenonlamp |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30 tot 98% RH |
| Temperatuurbereik | -70°C~100°C |
| Uniformiteit van de temperatuur | ± 2°C |
| Vochtigheid Uniformiteit | ± 3% RH |
| Model-NR. | UP-1001 |
|---|---|
| Hs-code | 9024800000 |
| Roldiameter | 150 mm |
| Rollengte | 460 mm |
| Rolingssnelheid | 40 rpm |
| Model-NR. | UP-5009 |
|---|---|
| Hs-code | 9024800000 |
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| Temperatuurregelbereik | Omgeving ~ 200°C |
| Productnaam | Hast-testkamer |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6124 |
| Temperatuurbereik | 105℃ ~143℃ |
| Vochtigheidsbereik | 75% RV ~ 100% RV |
| Drukbereik | 1,2 ~ 2,89 kg/cm² (inclusief 1 atm) |