| Productnaam | inktwrijker |
|---|---|
| Model-NR. | UP-1000 |
| Abrasiebelasting | 20 ± 0,2N |
| Schuringssnelheid | 43cpm |
| Toepassingen | Inktdrukken |
| Model-NR. | UP-3009 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Glas, veiligheidsglas |
| Modelnr. | UP-3014 |
|---|---|
| Slinger energie | 1J, 2.75J, 5.5J |
| Slingerhoek | 150° |
| Bladhoek | 30° |
| Effectsnelheid | 3,5 m/sec |
| Productnaam | Treksterktemeetapparaat |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2001 |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Weergave | Digitaal |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Productnaam | effectmeetapparaat |
|---|---|
| Modelnr. | UP-3000 |
| Testprecisie | 1G |
| Grootte van clips | buiten Φ150mm, binnen Φ125mm |
| Testmodus | Modus A, Modus B, optioneel |
| Productnaam | Universele testmachine |
|---|---|
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Oplossing | 1/150000 |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Efficiënte Testende Ruimte | MAXIMUM 400mm |
| Productnaam | Afschuiftestmachine |
|---|---|
| Laadresolutie | 1/50000 |
| Nauwkeurigheid laden | ± 0,25% |
| Stroke (exclusief handgrepen) | 650 mm, 800 mm (facultatief) |
| Effectieve breedte | 400 mm, 600 mm (optioneel) |
| Productnaam | Treksterkte het testen machine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| krachtbron | AC110-220V |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±0,5% |
| Productnaam | Temperatuur- en vochtigheidstestkamer |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6195 |
| HS-code | 8514199000 |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Model-NR. | UP-6195 |
|---|---|
| HS-code | 8514199000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | -70~150ºC |