| نام محصول | تست کننده ی ماسه ی جوهر |
|---|---|
| مدل شماره | UP-1000 |
| بار سایش | 0.2±20 نیوتن |
| سرعت سایش | ۴۳ سی پی ام |
| برنامه های کاربردی | چاپ با جوهر |
| مدل شماره | UP-3009 |
|---|---|
| کد HS | 9024800000 |
| پشتیبانی خدمات | OEM ODM |
| زبان | چینی و انگلیسی |
| برنامه های کاربردی | شیشه، شیشه ایمنی |
| شماره مدل | UP-3014 |
|---|---|
| انرژی آونگ | 1J، 2.75J، 5.5J |
| زاویه آونگ | 150 درجه |
| زاویه تیغه | 30 درجه |
| سرعت ضربه | 3.5 متر بر ثانیه |
| نام محصول | تستر مقاومت کششی |
|---|---|
| شماره مدل | UP-2001 |
| درجه دقت | 0.5 |
| نمایش | دیجیتال |
| حداکثر ظرفیت | 20-100000 کیلونیوتن |
| نام محصول | تستر ضربه |
|---|---|
| شماره مدل | UP-3000 |
| دقت تست | 1G |
| اندازه کلیپ ها | بیرونی Φ150mm، داخلی Φ125mm |
| حالت تست | حالت A، حالت B، اختیاری |
| نام محصول | دستگاه تست جهانی |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت | 20-100000 کیلونیوتن |
| قطعنامه | 1/150000 |
| درجه دقت | 0.5 |
| فضای تست موثر | حداکثر 400 میلی متر |
| نام محصول | دستگاه تست برشی |
|---|---|
| وضوح بار | 1/50000 |
| دقت بارگذاری | 0.25 ± |
| ضربه (به استثنای دستگیره) | 650mm، 800mm (اختیاری) |
| عرض | 400 میلی متر، 600 میلی متر (اختیاری) |
| نام محصول | دستگاه تست مقاومت کششی |
|---|---|
| مدل شماره | UP-2003 |
| درجه دقت | 0.5 |
| منبع برق | AC110-220V |
| دقت سرعت | ± 0.5٪ |
| نام محصول | محفظه تست دما و رطوبت |
|---|---|
| مدل شماره | UP-6195 |
| کد HS | 8514199000 |
| محدوده دما | -70 تا 180 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ |
| مدل شماره | UP-6195 |
|---|---|
| کد HS | 8514199000 |
| گارانتی | 1 سال |
| خدمات سفارشی | OEM، ODM |
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه سانتیگراد |