| نام محصول | اتاق آزمایش اسپری آب |
|---|---|
| شماره مدل | UP-6300 |
| مشروط محیط زیست | 5ºC~+40ºC ≤85% RH |
| شعاع لوله نوسانی | 350 میلی متر یا 600 میلی متر |
| قطر سوراخ اسپری | φ0.4 میلی متر |
| نام محصول | محفظه آزمایش پیری با اشعه ماوراء بنفش |
|---|---|
| محدوده دما | Rt+10ºC~70ºC |
| یکنواختی دما | ± 2 درجه سانتیگراد |
| نوسان دما | 0.5 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 95 ٪ RH |
| نام | اتاق آزمایش پیری ازن |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| خدمات سفارشی | OEM، ODM |
| مدل شماره | UP-6122 |
| دقت | 0.1 درجه سانتیگراد |
| مدل شماره | UP-1004 |
|---|---|
| پشتیبانی خدمات | OEM ODM |
| زبان | چینی و انگلیسی |
| برنامه های کاربردی | وسایل آشپزی، پوشش، نقاشی و غیره |
| سرعت تست | 2 ~ 75 بار / دقیقه قابل تنظیم |
| مدل شماره | UP-4001 |
|---|---|
| قطر توپ فولادی | Φ6.35mm |
| قطر پس از تثبیت نمونه | Φ25mm |
| محدوده نیرو | 0 ~ 1000 نیوتن |
| دقت اجباری | ± 1% |
| مدل شماره | UP-4001 |
|---|---|
| قطر توپ فولادی | Φ6.35mm |
| قطر پس از تثبیت نمونه | Φ25mm |
| محدوده نیرو | 0 ~ 1000 نیوتن |
| دقت اجباری | ± 1% |
| نام محصول | محفظه تست هوازدگی لامپ زنون |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 ~ 98 ٪ rh |
| محدوده دما | -70 درجه سانتیگراد تا 100 درجه سانتیگراد |
| یکنواختی دما | ± 2 درجه سانتیگراد |
| یکنواختی رطوبت | ± 3 ٪ RH |
| مدل شماره | UP-1001 |
|---|---|
| کد Hs | 9024800000 |
| قطر | 150 میلی متر |
| طول غلتک | 460 میلی متر |
| سرعت رولینگ | 40 دور در دقیقه |
| مدل شماره | UP-5009 |
|---|---|
| کد Hs | 9024800000 |
| پشتیبانی خدمات | OEM ODM |
| زبان | چینی و انگلیسی |
| محدوده کنترل دما | محیط ~ 200 درجه سانتی گراد |
| نام محصول | محفظه تست عجله |
|---|---|
| مدل شماره | UP-6124 |
| محدوده دما | 105 ~ 143 ℃ |
| محدوده رطوبت | 75% RH ~ 100% RH |
| محدوده فشار | 1.2 ~ 2.89 کیلوگرم بر سانتی متر مربع (شامل 1 اتمسفر) |