| Nazwa produktu | komora badawcza do rozpylania wody |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6300 |
| Warunki środowiskowe | 5°C~+40°C ≤85% wilgotności względnej |
| Promień rury oscylacyjnej | 350 mm lub 600 mm |
| Średnica otworu natryskowego | φ0,4 mm |
| Nazwa produktu | Komora testowa przyspieszonego starzenia UV |
|---|---|
| Zakres temperatur | Temperatura otoczenia+10°C~70°C |
| Jednolitość temperatury | ±2ºC |
| Wahania temperatury | ± 0,5ºC |
| Zakres wilgotności | ≥95%RH |
| Nazwa | Komora testowa starzenia ozonem |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Nr modelu | UP-6122 |
| Dokładność | 0,1 ℃ |
| Nr modelu | UP-1004 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Naczynia kuchenne, powlekanie, malowanie itp. |
| Prędkość testowa | Regulacja 2 ~ 75 razy/min |
| Nr modelu | UP-4001 |
|---|---|
| Średnica kuli stalowej | Φ6,35 mm |
| Średnica po utrwaleniu próbki | Φ25mm |
| Zakres siły | 0 ~ 1000 N |
| Wymuś dokładność | ±1% |
| Nr modelu | UP-4001 |
|---|---|
| Średnica kuli stalowej | Φ6,35 mm |
| Średnica po utrwaleniu próbki | Φ25mm |
| Zakres siły | 0 ~ 1000 N |
| Wymuś dokładność | ±1% |
| Nazwa produktu | Komora do badania warunków atmosferycznych lampy ksenonowej |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 30 ~ 98%RH |
| Zakres temperatur | -70°C~100°C |
| Jednolitość temperatury | ± 2°C |
| Jednorodność wilgotności | ± 3%RH |
| Nr modelu | UP-1001 |
|---|---|
| Kod Hs | 9024800000 |
| Średnica rolki | 150mm |
| Długość wałka | 460mm |
| Prędkość obrotowa | 40 obr./min |
| Nr modelu | UP-5009 |
|---|---|
| Kod Hs | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| Język | Chiński i angielski |
| Zakres regulacji temperatury | Temperatura otoczenia ~200°C |
| Nazwa produktu | Hast komora testowa |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Zakres temperatur | 105 ℃ ~ 143 ℃ |
| Zakres wilgotności | 75% wilgotności względnej ~ 100% wilgotności względnej |
| Zakres ciśnienia | 1,2 ~ 2,89 kg/cm² (w tym 1 atm) |