| Maks. obciążenie | 100 kg |
| Jednostki | kgf, N, G, lb |
| Rozdzielczość> | 1/50000 |
| Średnica kuli stalowej | Φ6,25 mm |
| Średnica obszaru testowego | Φ25 mm |
| Prędkość względna kuli do zacisku | 12 mm/min |
| Maks. wydłużenie | 45 mm |
| Czytelność wydłużenia | 0,01 mm |
| Błąd wydłużenia | ≤0,05 mm |
| Szybkość wydłużenia | 0,2 mm/s |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje