| Maks. obciążenie | 100kg |
| Jednostki | kgf, N, G, lb |
| Rozdzielczość> | 1/50000 |
| Średnica kuli stalowej | Φ6.25mm |
| Średnica obszaru testowego | Φ25mm |
| Prędkość względna kuli do zacisku | 12mm/min |
| Maks. rozciągnięcie | 45mm |
| Czytelność rozciągnięcia | 0.01mm |
| Błąd rozciągnięcia | ≤0.05mm |
| Szybkość rozciągania | 0.2mm/s |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje