| Nazwa produktu | testownik do pocierania atramentu |
|---|---|
| Nr modelu | UP-1000 |
| Obciążenie ścierne | 20±0,2N |
| Szybkość ścierania | 43cpm |
| Aplikacje | Drukowanie atramentem |
| Nr modelu | UP-3009 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Szkło, szkło bezpieczne |
| Nr modelu | UP-3014 |
|---|---|
| Energia wahadła | 1J, 2,75J, 5,5J |
| Kąt wahadła | 150° |
| Kąt ostrza | 30° |
| Szybkość uderzenia | 3,5 m/s |
| Nazwa produktu | tester wytrzymałości na rozciąganie |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2001 |
| Stopień dokładności | 0,5 |
| Wyświetlacz | Cyfrowy |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Nazwa produktu | tester udarności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-3000 |
| Precyzja testu | 1G |
| Rozmiar klipów | zewnętrzna Φ150mm, wewnętrzna Φ125mm |
| Tryb testowy | Tryb A, tryb B, opcjonalnie |
| Nazwa produktu | Uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Rezolucja | 1/150000 |
| Stopień dokładności | 0,5 |
| Efektywna przestrzeń testowa | 400 mm max |
| Nazwa produktu | Maszyna do badania ścinania |
|---|---|
| Rozdzielczość obciążenia | 1/50000 |
| Dokładność obciążenia | ± 0,25% |
| Uderzenie (z wyłączeniem uchwytów) | 650 mm, 800 mm (nieobowiązkowe) |
| Skuteczna szerokość | 400 mm, 600 mm (opcjonalnie) |
| Nazwa produktu | Maszyna do badania wytrzymałości na rozciąganie |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2003 |
| Stopień dokładności | 0,5 |
| źródło zasilania | AC110-220V |
| Dokładność prędkości | ±0,5% |
| Nazwa produktu | Komora do badania temperatury i wilgotności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6195 |
| Kod HS | 8514199000 |
| Zakres temperatur | -70~180°C |
| Zakres wilgotności | 20%~98% |
| Nr modelu | UP-6195 |
|---|---|
| Kod HS | 8514199000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | -70~150°C |