| Nazwa produktu | Hast komora testowa |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Kod HS | 8514199000 |
| Zakres temperatur | RT-132°C |
| Zasilanie | Jednofazowe 220V 20A 50/60 Hz |
| Nazwa produktu | komora badawcza o przyspieszonym starzeniu pod wysokim ciśnieniem |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Zakres wilgotności | 75% ~100% wilgotności względnej |
| Wahania wilgotności | ≤±3% wilgotności względnej |
| Zakres ciśnienia | 1,2 ~ 2,89 MPa |
| Nazwa produktu | Komora do badań środowiskowych |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Zakres temperatury pary | 100°C ~ 135°C, (143°C jest opcjonalne) |
| Zakres wilgotności pary | Regulowana wilgotność pary 70 ~ 100% RH |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Komora testowa mgły solnej |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6197 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Przykładowa temperatura pokojowa | Temperatura otoczenia~55°C |
| Nr modelu | UP-6118 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Komora badawcza niskiego ciśnienia na dużej wysokości |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6114 |
| Zakres ciśnienia | 101Kpa ~ 1Kpa |
| Zakres temperatur | -70~+100°C (bez obciążenia); -55~+100°C (z obciążeniem) |
| Wahania temperatury | ± 0,5ºC |
| Nazwa produktu | Komora o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa kalibracji innej firmy | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6117 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | Normalna temperatura ~80°C |
| Nazwa produktu | Komora do badania starzenia ksenonu |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Kontrola temperatury | Tryb samodostrajania temperatury PID |
| Światło lampy ksenonowej | Lampa ksenonowa o długim łuku, 6 kW ± 10%, 290–800 nm, 10 |
| Nazwa produktu | Komora do badania warunków atmosferycznych lampy ksenonowej |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 30 ~ 98%RH |
| Zakres temperatur | -70°C~100°C |
| Jednolitość temperatury | ± 2°C |
| Jednorodność wilgotności | ± 3%RH |