| Nazwa produktu | komora testowa mgły solnej |
|---|---|
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa kalibracji innej firmy | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Zakres temperatur | RT+5 ° C ~ 55 ° C. |
| Nazwa produktu | Spacer w komorze badań środowiskowych |
|---|---|
| Zakres temperatur | -60°C Do +150°C |
| Zakres wilgotności | 20% do 98% RH |
| Pojemność pokoju roboczego | 8 metrów sześciennych (można dostosować |
| Materiał wewnętrzny | stal nierdzewna 304 |
| Nazwa produktu | komora testowa starzenia UV |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6200 |
| Kod HS | 8514199000 |
| UVA | 340 lamp |
| UVB | 313 lamp |
| Nazwa produktu | Komora do badania przyspieszonego starzenia |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6200 |
| Lampa UV | 8 szt |
| UVA | 340 lamp |
| UVB | 313 lamp |
| Nr modelu | UP-6316 |
|---|---|
| Kod HS | 8514199000 |
| Nominalna średnica przewodu | 50um |
| Nominalny odstęp między wierszami | 75um |
| Zakres temperatur | Rt + 5 ℃ ~ 35 ℃ |
| Nazwa produktu | komora do badania ozonu |
|---|---|
| Zakres temperatur | 0 ℃ ~ + 80 ℃ (regulowany) |
| Dokładność | 0,1 ℃ |
| Jednolitość temperatury | ± 2 ℃ |
| Dokładność stężenia ozonu | 10 ~ 1000 pphm ± 10% |
| Nr modelu | UP-6122 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Model | UP-1006 |
|---|---|
| Cyfry | 4, 6, 8, 9 głów |
| Szybkość ścierania | 50 ± 2 obr./min |
| Maksymalny skok (pionowy) | 24 ± 0,5 mm |
| Maksymalny skok (poziomy) | 60,5 ± 0,5 mm |
| Nr modelu | UP-1006 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |
| Typ | Uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2002 |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Stopień dokładności | 0,5 |
| Wyświetlacz | Cyfrowy |