| Productnaam | zoutsproeitestkamer |
|---|---|
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |
| Temperatuurbereik | NT1 warm water |
| Productnaam | Gang in Milieutestkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -60 °C tot + 150 °C |
| Vochtigheidsbereik | 20% tot 98% RH |
| Capaciteit van de werkruimte | 8 kubieke meter (kan worden aangepast |
| Intern materiaal | roestvrij staal 304 |
| Productnaam | uv het verouderen testkamer |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6200 |
| HS-code | 8514199000 |
| UVA | 340 lampen |
| UVB | 313 lampen |
| Productnaam | Versnelde veroudering testkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6200 |
| UV-lamp | 8 stuks |
| UVA | 340 lampen |
| UVB | 313 lampen |
| Model-NR. | UP-6316 |
|---|---|
| HS-code | 8514199000 |
| Nominale lijndiameter | 50 mm |
| Nominale lijnafstand | 75um |
| Temperatuurbereik | Rt+5℃~35℃ |
| Productnaam | ozon testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0℃~+80 (Regelbaar) ℃ |
| Nauwkeurigheid | 0,1℃ |
| Uniformiteit van de temperatuur | ± 2 ℃ |
| Nauwkeurigheid van de ozonconcentratie | 10 ~ 1000 ppm ± 10% |
| Model-NR. | UP-6122 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Model | UP-1006 |
|---|---|
| Cijfers | 4, 6, 8, 9 koppen |
| abrader snelheid | 50 ± 2 tpm |
| Maximale slag (verticaal) | 24 ± 0,5 mm |
| Max. slag (horizontaal) | 60,5 ± 0,5 mm |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2002 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Weergave | Digitaal |