| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2002 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Weergave | Digitaal |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2002 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Weergave | Digitaal |
| Model-NR. | UP-1001 |
|---|---|
| Hs-code | 9024800000 |
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| Roldiameter | 150 mm |
| Productnaam | Hast-testkamer |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6124 |
| Temperatuurbereik | 105℃ ~143℃ |
| Vochtigheidsbereik | 75% RV ~ 100% RV |
| Drukbereik | 1,2 ~ 2,89 kg/cm² (inclusief 1 atm) |
| Model-NR. | UP-4008 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Leer, schoenen, ritssluiting |
| Type | Notch-monstermachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-5011 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Tafelstrok | > 90 mm |
| Model-NR. | UP-6195 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 100°C |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6195 |
| HS-code | 8514199000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | IJswaterspattende onderdompelingstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6300 |
| Temperatuurbereik | Rt+10 ºC ~ 150 ºC |
| Verwarmingspercentage | Rt+10ºC ~ 150ºC ≤45min. |
| Koelingspercentage | 25ºC ~ 2ºC ≤60min. |
| Productnaam | Hast-testkamer |
|---|---|
| HS-code | 8514199000 |
| Model-NR. | UP-6124 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |