| Model-NR. | UP-6316 |
|---|---|
| HS-code | 8514199000 |
| Temperatuurbereik | Rt+5℃~35℃ |
| Nominale lijndiameter | 50 mm |
| Nominale lijnafstand | 75um |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | UP-1009 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Schoenzool, band en industriële producten |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Temperatuurbereik | -70°C~150°C |
| Opwarmingstijd (min) | Ongeveer 3~5°C/min |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Modelnr. | UP-1000 |
|---|---|
| Toepassingen | Inktdrukken |
| Wrijvinglading | 908 g (2 lb), 1810 g (4 lb) |
| Frictie slag | 60 mm |
| Wrijvingsgebied | 50×100mm |
| Modelnr. | UP-6035 |
|---|---|
| Aanvullende service | Ondersteuning van klantaanpassing. |
| Leveringsvoorwaarden | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
| Meetbereik | (50~10000)N |
| Model-NR. | UP-3007 |
|---|---|
| Taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 STUKS |
| Impact -energie | 0 ~ 2,5 J |
| Oplossing | 0,01 J~0,1 J |
| Model-NR. | UP-3009 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Glas, veiligheidsglas PV-module |
| Transportpakket | Professionele exportverpakking |
| Model-NR. | UP-3007 |
|---|---|
| De waaier van de steekproefdiameter | φ20~165mm |
| Hoogte monsterfles | 20~190mm |
| Impact -energie | 0 ~ 2,5 J |
| Oplossing | 0,01 J~0,1 J |