| Model NO. | UP-6316 |
|---|---|
| HS Code | 8514199000 |
| Temperature Range | Rt+5℃~35℃ |
| Nominal Line Diameter | 50um |
| Nominal Line Spacing | 75um |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese And English |
| MOQ | 1 PCS |
| Applications | Fabric,Textiles,Cloth,Gloves And Etc |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Custom Service | OEM,ODM |
| Color Service | Support Customer Customization |
| Size Service | Support Customer Customization |
| Third-Party Calibration Service | Support Customer Customization |
| Model NO. | UP-1009 |
|---|---|
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese And English |
| MOQ | 1 PCS |
| Applications | Shoe Sole,tire And Industrial Products |
| Product Name | Constant Temperatrue And Humidity Chamber |
|---|---|
| Humidity Range | 20%~98% |
| Temp Range | -70°C~150°C |
| Heat-up Time(Min) | About 3~5°C/Min |
| Custom Service | OEM,ODM |
| Model NO. | UP-1000 |
|---|---|
| Applications | Ink Printing |
| Friction Load | 908g ( 2LB), 1810g (4 LB) |
| Friction Stroke | 60mm |
| Friction Area | 50×100 Mm |
| Model NO. | UP-6035 |
|---|---|
| Additional Service | Support Customer Customization. |
| Delivery Terms | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, FOB |
| Accuracy | ±1% |
| Measurement Range | (50~10000)N |
| Model NO. | UP-3007 |
|---|---|
| Language | Chinese And English |
| MOQ | 1 PCS |
| Impact Energy | 0 ~ 2.5 J |
| Resolution | 0.01 J~0.1 J |
| Model NO. | UP-3009 |
|---|---|
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese And English |
| Applications | Glass, Safety Glass PV Module |
| Transport Package | Professional Export Packing |
| Model NO. | UP-3007 |
|---|---|
| Sample Diameter Range | φ20~165mm |
| Sample Bottle Height | 20~190mm |
| Impact Energy | 0 ~ 2.5 J |
| Resolution | 0.01 J~0.1 J |