| Model NO. | UP-6316 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Sıcaklık aralığı | Rt+5°C~35°C |
| Nominal Hat Çapı | 50um |
| Nominal Satır Aralığı | 75um |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Üçüncü Taraf Kalibrasyon Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | UP-1009 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Ayakkabı tabanı, lastik ve Sanayi ürünleri |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Sıcaklık Aralığı | -70°C~150°C |
| ısınma süresi(dk) | Yaklaşık 3~5°C/dk |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Model Numarası | UP-1000 |
|---|---|
| Uygulamalar | Mürekkep Baskı |
| Sürtünme yükü | 908 gr (2 lb), 1810 gr (4 lb) |
| Sürtünme darbesi | 60 mm |
| Sürtünme alanı | 50×100mm |
| Model Numarası | UP-6035 |
|---|---|
| Ek Hizmet | Müşteri Özelleştirmesini destekleyin. |
| Teslimat Şartları | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Kesinlik | OEM / DOM |
| Ölçüm Aralığı | (50~10000)N |
| Model NO. | UP-3007 |
|---|---|
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Etki Enerjisi | 0 ~ 2,5J |
| Çözünürlük | 0,01 J~0,1 J |
| Model NO. | UP-3009 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Cam, Emniyet Camı PV Modülü |
| Taşıma Paketi | Profesyonel İhracat Paketleme |
| Model NO. | UP-3007 |
|---|---|
| Örnek çap aralığı | φ20~165mm |
| Numune Şişesi Yüksekliği | 20~190 mm |
| Etki Enerjisi | 0 ~ 2,5J |
| Çözünürlük | 0,01 J~0,1 J |