| Ürün adı | tuz püskürtme test odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6197 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM, ODM |
| Ürün adı | tuz püskürtme test odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6197 |
| Sıcaklık Aralığı | RT+5 ° C ~ 55 ° C |
| tuzlu su sıcaklığı | 35°C±1°C |
| Tuz Püskürtme Yerleşimi | 1.0-2.0ml/80cm |
| Model NO. | UP-6200 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Modeli | TEMİ880 |
|---|---|
| TFT çözünürlüğü | 480 × 272 |
| Kontrol yöntemi | Sabit değer/program |
| Sensör Tipi | PT100 sensör girişi (opsiyonel elektronik sensör) |
| Sıcaklık aralığı | -90,0°C ila 200,0°C (-90°C ila 300°C'ye göre özelleştirilebilir) |
| Model NO. | HBS-62.5(A) |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024102000 |
| Ölçüm Aralığı | HBW |
| Maksimum Numune Yüksekliği | Yazıcı Dişli Grubu |
| Hareketlilik | Masaüstü |
| Model NO. | HB-3000T |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024102000 |
| Ölçüm Aralığı | HBW |
| Başvuru | Metal, Plastik, Seramik ve Cam, Taş |
| Standart | ISO, ASTM, GB/T, BSEN |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6195 |
| Sıcaklık Aralığı | -70~180°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklık Külleme Fırını |
|---|---|
| Model NO. | UP-6196 |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı ~1200°C |
| Kesinlik | ±2ºC |
| Sıcaklık bütünlüğü | ±%1,5 |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6196 |
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | UP-6118 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |